O nás

Pôsobíme už od roku 1992

Firma SIP SK s.r.o. so sídlom v Turčianskych Tepliciach sa zaoberá predajom, servisom a odborným poradenstvom v oblasti profesionálnej poľnohospodárskej, komunálnej, lesníckej a záhradnej techniky.

Svoje pôsobenie firma začala v roku 1992. Od roku 1998 zastupujeme viacero významných výrobcov poľnohospodárskej, komunálnej, lesníckej a záhradnej techniky od renomovaných výrobcov zo Slovinska napr. SIP, INO, UNIFOREST, ZUPAN, FARMTECH, FUŽINAR, GORENC, LANCMAN, HOFMAN, GOMARK, STRUC…, ktorých výrobky získali rôzne ocenenia v oblasti kvality, bezpečnosti a pod. a ktoré dosahujú výborné výsledky v celej Európe ako aj mimo Európy. Firma SIP SK tiež zastupuje značku LS na Slovensku, ktorá je výrobcom elegantných a kompaktných malotraktorov a traktorov tejto značky na svete a ponúka výborný pomer ceny, výkonu a kvality.

Tieto výrobky si vďaka svojim parametrom, vlastnostiam a cene neustále nachádzajú nových, ale aj existujúcich spokojných zákazníkov aj u nás na Slovensku.

Okrem širokej škály poľnohospodárskej, komunálnej, lesníckej a záhradnej techniky sa v našej ponuke nachádza množstvo doplnkového sortimentu k týmto strojom ako aj náhradné diely pre všetky stroje.

Ku všetkým strojom taktiež zabezpečujeme kompletný záručný a pozáručný servis, ako aj opravy a garančné prehliadky.

Vďaka mnohoročným skúsenostiam a širokému sortimentu Vám dokážeme poradiť s výberom techniky presne podľa Vašich požiadaviek. Našou prioritou je neustále zlepšovanie podmienok spolupráce s dodávateľmi, odberateľmi, ale aj s potenciálnymi zákazníkmi k čo najvyššej spokojnosti na všetkých stranách.